Wspaniały bój Reprezentacji Polski IKU z Resztą Świata!
Na rozegranym w Szczecinie meczu nasza drużyna pokazała pazur! Bardzo zacięta, trzymająca do ostatnich chwil w napięciu rywalizacja toczyła się wg testowej formuły, wymyślonej przez Członka Komisji Sędziowskiej IKU Roberta Sheehana (Irlandia), będącego Sędzią Głównym pojedynku.
W meczu walczyli nasi następujący karatecy:
Krystyna Gawlik (Satori Jastrowie)
Zuzanna Lisewska (Ippon Łęczyca)
Małgorzata Czuba (Bushikan Szczecin)
Adam Lipert (Feniks Kleczew)
Wojciech Wardak (Bushikan Szczecin)
Adam Kaczmarek (Satori Jastrowie)
Mecz rozpoczęło odsłuchanie hymnów: Polski i Unii Europejskiej Potem przystąpiono do rywalizacji. Prowadzona przez Shihana Mariusza Gawlika 6 Dan Polska ekipa toczyła kolejne walki z dużą ikrą, a sam Trener popisał się podczas meczu iście pokerową zagrywką.
Mecz składał się z 6 indywidualnych pojedynków kata oraz 6 walk kumite i do ostatniej potyczki był remis. Ostatecznie minimalnie lepsza była drużyna Reszty Świata (w której składzie znaleźli się zawodnicy z Rumunii, Danii, Walii i Algierii, pod wodzą Andreia Tripy), która wygrała mecz na emocjonującym finiszu.
Wielkie brawa za zacięty bój dla naszych zawodników!